CyMMeS - ikona

CyMMeS

System do wsparcia działu Utrzymania Ruchu

CyMMeS to kompletne rozwiązanie, które pomoże Twojej firmie usystematyzować wiedzę na temat maszyn oraz zasobów. Jest to oprogramowanie klasy CMMS (Computerised Maintenance Management Systems, co można przetłumaczyć jako system komputerowego wsparcia zarządzania utrzymaniem ruchu).

Niezależnie od tego, czy chcesz organizować zasoby, zarządzać pracą czy integrować się z innymi systemami, CyMMeS jest do Twojej dyspozycji. To doskonałe narzędzie ułatwiające wprowadzenie prewencyjnego podejścia do Utrzymania Ruchu.

  • Zarządzanie naprawami i konserwacją urządzeń
  • Monitorowanie stanu maszyn i linii produkcyjnych
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych
  • Oprogramowanie wielostanowiskowe
  • Rejestracja napraw i planowanie przeglądów

Oprogramowanie bazodanowe (MSSQL) zarządza naprawami, przeglądami i konserwacją urządzeń. Posiada magazyn części zamiennych. Istnieje możliwość planowania przeglądów maszyn po czasie i cyklach. System daje możliwość rejestrowania i gromadzenia danych o awariach, naprawach, przeglądach itp., z możliwością zapisu w bazie szczegółowych informacji (czas, rodzaj, zużyte części, nakład pracy, koszty naprawy). Rejestrowane są ruchy magazynowe. Aplikacja posiada bezę części zamiennych, pokazuje informacje o dostawcach, cenach, stanach magazynowych. Program umożliwia zgłoszenie zapotrzebowania na część oraz pozwala na określenie czasu dostawy części. Aplikacja umożliwia pełną kontrolę nad wymaganymi przeglądami okresowymi i konserwacją, ułatwia ocenę awaryjności maszyn oraz kosztów poniesionych podczas serwisu urządzeń, może służyć jako baza wiedzy na temat usterek. Aplikacja jest ciągle rozwijana i na bieżąco dostosowywana do potrzeb Klienta.

System został wdrożony w 2010 r. i z powodzeniem wykorzystywany jest do dziś przez Bianor sp. z o.o. (dzisiaj Rosti Poland sp. z o.o.)

oprogramowaniedlaprodukcji

COM Service Wagi - ikona
Oprogramowanie współpracujące z wagami elektronicznymi, służące do rejestracji pomiarów w bazie danych. Ułatwia zarządzanie produkcją, kontrolę zużycia materiału i ilości uzyskiwanych odpadów. Rejestracja zużycia materiału i produkowanych odpadów została zautomatyzowana. Program umożliwia automatyczne drukowania etykiet z wartością pomiaru... więcej
flexiMES
flexiMES to elastyczne oprogramowanie do Zarządzania Produkcją. Korzystanie z naszego rozwiązania zapewni pełną cyfryzację i unifikację procesu produkcyjnego oraz zintegrowanie z oprogramowaniem zarządzającym firmą. ... więcej
SILIKAT-PRO - ikona
Pierwsze oprogramowanie wspomagające produkcję silikatów, które powstało przy ścisłej współpracy z jednym z producentów silikatowych materiałów budowlanych - Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowym "Silikaty Białystok Sp. z o.o."
SILIKAT-PRO to odpowiedź na potrzebę usprawnienia kontroli i monitoringu poszczególnych procesów produkcji.... więcej
Na zamówienie - ikona
Nasze autorskie oprogramowania zostały stworzone dzięki współpracy z naszymi długoletnimi Klientami. To oni podzielili się z nami swoimi potrzebami i problemami, abyśmy mogli stworzyć produkty, które w 100% będą spełniały ich wymogi. Wspólnie dodawaliśmy i dopracowywaliśmy kolejne funkcjonalności i opcje, w celu usprawnienia działania.... więcej