konferencja

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Wyzwania w zarządzaniu w obliczu Gospodarki 4.0”

W dniach 23-24 czerwca 2022 roku odbyła się międzynarodowa Konferencja Naukowa „Wyzwania w zarządzaniu w obliczu Gospodarki 4.0” zorganizowana przez Instytut Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Wzięło w niej udział ok 170 osób (w formie stacjonarnej oraz zdalnej) z kraju i Europy.

Podczas dwóch dni Konferencji mieliśmy okazję wysłuchać interesujących prelekcji poruszających tematykę technologii m.in. sztuczna inteligencja, cyfryzacja procesów, bezpieczeństwo danych, strategie rozwoju.

Oprócz części prelekcyjnej uczestnicy mogli zapoznać się z technologiami Przemysłu 4.0 w praktyce. Mieliśmy zaszczyt zademonstrować uczestnikom własne autorskie rozwiązania na naszym nowym stanowisku pokazowym. Przedstawiliśmy proces produkcyjny z uwzględnieniem naszego oprogramowania dotyczącego rejestracji produkcji, działu utrzymania ruchu, a także analityki danych.

Patronat wydarzenia
Patronat naukowy – Ministerstwo Edukacji i Nauki
Patronat honorowy – Ministerstwo Rozwoju i Technologii Województwo Podlaskie – Marszałek Województwa Podlaskiego
Patronat merytoryczny – Platforma Przemysłu Przyszłości
Patronat medialny – Polskie Radio Białystok, TVP3 Białystok

Konferencja była transmitowana na żywo na kanale YouTube Instytutu Zarządzania UwB, gdzie również posiadała szerokie grono odbiorców. Osoby, które nie miały okazji uczestniczyć w wydarzeniu, serdecznie zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania prelekcji na platformie YouTube -> LINK