misja

Nasza misja

Naszą misją jest sukces naszych Klientów. Chcemy być najlepszymi długoterminowymi partnerami w regionie dla instytucji oraz średnich firm w zakresie rozwoju, wdrożenia oraz wsparcia serwisowego. Tworzymy wydajną infrastrukturę IT, aby nasi Partnerzy mogli stać się bardziej konkurencyjni na rynku.

Innowacje powinny być dzisiaj w każdej firmie sprawą podstawową. Innowacyjność jest bowiem zasadniczym warunkiem wzrostu atrakcyjności towarów i usług, który pociąga za sobą rozwój. Pracujemy na Państwa sukces.

partner-w-biznesie-small-right

Więcej o nas - ikona
Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie IT oraz elastyczną opiekę nad infrastrukturą. Od 2007 roku skutecznie doradzamy firmom i instytucjom w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, którego dobór dostosowujemy do potrzeb danej organizacji. Specjalizujemy się w budowaniu skutecznej infrastruktury IT w firmach produkcyjno-handlowych.... więcej
Przeczytaj referencje
"(...)Firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań wypełniając wszystkie punkty umowy. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu pracowników problemy na jakie napotyka się w codziennej pracy rozwiązywane są niemal na bieżąco. Dobry kontakt telefoniczny umożliwia zasięgnięcie porady w okresach między serwisami. Współpraca przebiega sprawnie."
... więcej
Porozumienie o współpracy - ikona
Dnia 02.03.2020 r. podpisaliśmy z firmą Rosti Poland porozumienie o współpracy i pracach badawczo-rozwojowych. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż Rosti Poland jest częścią międzynarodowej Grupy Rosti należącej do szwedzkiego koncernu Nordstjernan. ... więcej