onas_2

O nas

  • PARTNER dbający o skuteczną infrastrukturę IT w obsługiwanej firmie;
  • SPECJALISTA dostosowujący oprogramowania do potrzeb klienta;
  • DORADCA w wyborze sprzętu komputerowego;
  • SERWIS szybki i niezawodny.

D-tech jest niezależną firmą z polskim kapitałem, zapewniającą kompleksowe i efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie IT. Od 2007 roku skutecznie doradzamy firmom i instytucjom w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, którego dobór dostosowujemy do potrzeb danej organizacji. Fundamentem naszego zespołu są specjaliści z wieloletnią praktyką. Nasze usługi są świadczone przez profesjonalistów, którzy łączą swoją wiedzę z głębokim zrozumieniem potrzeb naszych klientów biznesowych. Specjalizujemy się w budowaniu skutecznej infrastruktury IT w firmach produkcyjno-handlowych. Lista naszych Klientów zawiera również Nadleśnictwa i instytucje medyczne.

Naszą reputację zbudowaliśmy dostarczając rozwiązania oparte na wiedzy i doświadczeniu, co w połączeniu z szybkością działania i odpowiednim poziomem cenowym pozwala zapewnić standardy, którym nie są w stanie sprostać duże firmy informatyczne. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i certyfikatami. Znamy wszystkie odmiany systemów Windows, Linux, BSD, IOS. Zaufanie naszych klientów zdobywamy przez rzetelne i skuteczne działanie. Dzięki temu stajemy się wieloletnim partnerem dla firm, które wprowadzając nasze rozwiązania stają się bardziej konkurencyjne na rynku.

partner-w-biznesie-small-right

misja_2
Naszą misją jest sukces naszych Klientów. Chcemy być najlepszymi długotermi-nowymi partnerami w regionie dla instytucji oraz średnich firm w zakresie rozwoju, wdrożenia oraz wsparcia serwisowego. Tworzymy wydajną infra-strukturę IT aby nasi Partnerzy mogli stać się bardziej konkurencyjni na rynku. Innowacje powinny być dzisiaj w każdej firmie sprawą podstawową. Innowacyjność jest bowiem zasadniczym... więcej
aktualnosci_2
"(...)Firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań wypełniając wszystkie punkty umowy. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu pracowników problemy na jakie napotyka się w codziennej pracy rozwiązywane są niemal na bieżąco. Dobry kontakt telefoniczny umożliwia zasięgnięcie porady w okresach między serwisami. Współpraca przebiega sprawnie."
... więcej