misja_2

Misja

Naszą misją jest sukces naszych Klientów. Chcemy być najlepszymi długoterminowymi partnerami w regionie dla instytucji oraz średnich firm w zakresie rozwoju, wdrożenia oraz wsparcia serwisowego. Tworzymy wydajną infrastrukturę IT aby nasi Partnerzy mogli stać się bardziej konkurencyjni na rynku.

Innowacje powinny być dzisiaj w każdej firmie sprawą podstawową. Innowacyjność jest bowiem zasadniczym warunkiem wzrostu atrakcyjności towarów i usług, który pociąga za sobą rozwój. Pracujemy na Państwa sukces.

 

partner-w-biznesie-small-right

onas_2
PARTNER dbający o skuteczną infra-strukturę IT w obsługiwanej firmie; SPECJALISTA dostosowujący oprogramowania do potrzeb klienta; DORADCA w wyborze sprzętu komputerowego; SERWIS szybki i niezawodny. D-tech jest niezależną firmą z polskim kapitałem, zapewniającą kompleksowe i efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie IT. Od 2007 roku skutecznie doradzamy firmom i instytucjom w zakresie... więcej
aktualnosci_2
"(...)Firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań wypełniając wszystkie punkty umowy. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu pracowników problemy na jakie napotyka się w codziennej pracy rozwiązywane są niemal na bieżąco. Dobry kontakt telefoniczny umożliwia zasięgnięcie porady w okresach między serwisami. Współpraca przebiega sprawnie."
... więcej