Licencje i programy - ikona

Licencje i programy

Każdy użytkownik komputera codziennie styka się z różnymi aplikacjami, a wszystkie objęte są jakąś formą umowy pomiędzy jej wydawcą a użytkownikiem. Umowa taka nosi miano licencji. Jest to regulacja formalno-prawna, gdyż dotyczy firmy posiadającej prawa autorskie do oprogramowania, a także osoby bądź firmy, która używa tego oprogramowania. Używając wszelkich programów komputerowych, zgadzasz się na warunki licencji, a także w wielu przypadkach – odpłatność.
Większość licencji ogranicza liczbę komputerów, na których można zainstalować dane oprogramowanie oraz liczbę użytkowników, dlatego też nasza firma oprócz sprzedaży samych licencji doradza w ich zakupie. Dbamy o to, aby licencje, które oferujemy klientom były w pełni dopasowane do ich potrzeb.
Sprzedajemy i doradzamy w zakupie licencji:
– Microsoft (licencje dla małych firm i użytkowników indywidualnych, a także licencje dla dużych firm tzw. grupowe)
– ADOBE, Corel (pakiety oprogramowania do obróbki i tworzenia grafiki komputerowej)
– oprogramowanie antywirusowe
– oprogramowanie
na zamówienie (informacja w pozostałych zakładkach).

doradca-techniczny-small-right

Komputery, laptopy i inne - ikona
Jak wiemy, na rynku istnieje szeroka gama sprzętu komputerowego. Cały czas docierają do nas informacje o pojawiających się nowościach, reklama na poczcie e-mail zarzuca nas coraz to nowocześniejszymi urządzeniami, a wśród takiej ilości trudno jest wybrać najbardziej odpowiedni, taki który spełnia nasze oczekiwania.... więcej