faq

FAQ

Czy jest możliwe odzyskanie danych z uszkodzonego dysku?

Oczywiście. Dysk należy dostarczyć do naszej siedziby. Nasi specjaliści służą pomocą także w tego typu sytuacjach kryzysowych.

Jakie są korzyści wynikające z zastosowania outsourcingu?

Do najczęstszych i najbardziej uniwersalnych korzyści wynikających z zastosowania outsourcingu należą m.in.:
– pełna przewidywalność i redukcja kosztów;
– możliwość skoncentrowania się na kluczowych obszarach działania firmy;
– wzrost wydajności, efektywności i stabilności;
– szybki dostęp do wysokiej klasy specjalistów oraz wiedzy technologicznej, bez konieczności zatrudniania i szkolenia własnych pracowników

A zatem usługobiorca oszczędza pieniądze i otrzymuje profesjonalną obsługę specjalistów z zakresu IT. Dzięki temu system informatyczny w jego firmie jest zgodny z przepisami, na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do indywidualnych potrzeb.

Jaki jest czas reakcji działu help desk na zgłoszony problem?

Dział help desk w naszej firmie jest dostępny dla klientów niemal natychmiast. Czas reakcji jest bardzo krótki, po wstępnej analizie problemu możliwa jest naprawa w ciągu 1 godziny poprzez zdalne połączenie serwisanta z komputerem. Klient jest informowany o interwencji, musi udzielić na nią zgody i może obserwować działania serwisanta. Jeżeli problemu nie można rozwiązać zdalnie, sugerujemy wizytę u klienta w dogodnym dla niego terminie.

Czy podpisując umowę na obsługę IT, mogę mieć bezpośredni kontakt z informatykiem?

Tak. Poczucie bezpieczeństwa klienta jest podstawą naszej działalności. W momencie podjęcia z nami współpracy, obsługiwanej firmie przypisany zostaje konkretny informatyk, z którym klient pozostaje w kontakcie, aby nie musiał dzwonić na publiczną infolinię.

help-desk-small-right

wsparcie
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak drogie jest utrzymanie wykwalifikowanego zespołu, zajmującego się tylko i wyłącznie obsługą wewnętrznych systemów informatycznych firmy: ile kosztują profesjonalne szkolenia pracowników, jak długo zabiera skompletowanie zespołu oraz jakie trzeba ponosić koszty tylko dlatego, że wydaje się, że alternatywa nie istnieje. W takiej sytuacji zlecenie pełnej... więcej